График за консултации на учителите с ученици

                                                                                  ГРАФИК

                                        Консултации с ученици през II-ри учебен срок

                                                                  2016-2017 учебна година

                                                                 От 09.02.2017- 15.06..2017

Име, презиме,фамилия  Предмет,ден и час на провеждане
Силвия  Лазарова

 

География и икономика- Сряда – 13.00- 13.40
Мартина  Гигова ИТ – Понеделник 13.00- 13.40
Анна Христова  Петкова БЕЛ- Понеделник 13.00-13.40
Камелия Серафимова БЕЛ- Вторник 13.10-13.50
Петя  Николчева АЕ-Понеделник 13.00-13.40
Лили Йорданова Математика
Любка  Раденкова Математика сряда 13.00-13.40
Димитринка  Атанасова Математика,Физика и астрономия и ИТ- сряда – 13.00-13.45
Габриела   Дивитлийска АЕ-сряда 13.00-13.40
Деница  Жекова АЕ- сряда 12.10-13.00
Елена  Кирчева ИТ-Понеделник – 13.00- 13.40
Антония Иванова БЕЛ-Сряда 14.00- 14.40
Асен  Матеев ИТ- Сряда 13.00- 13.40
Гергана Миленова Човекът и природата/география Четвъртък 13.50-14.30
Боряна  Далева Химия/биология- Четвъртък 13.00-13.40
Адриана  Колева История-Понеделник 13.10-13.50
Людмила Чабуклийска Музика –Понеделник 13.30-14.10
Мариана  Станкова Музика –Понеделник 12.10-12.50
Росица  Йорданова ИИ, ДТИ , Технологии-Сряда 13.00-13.40
Светлана  Симеонова ИИ  -Четвъртък 11.30-12.10
Соня  Чорбаджиева ФВС-Сряда 13.50-14.30
Петър  Георгиев ФВС-Сряда 13.00-13.40
Катерина  Досева ФВС-Вторник 13.50-14.30
Веселинка  Атанасова 4 а –четвъртък 12.20-13.00
Иванка Николова 4 б-Понеделник 12.20-13.00
Даниела Панова 4 в –Сряда 12.10-12.50
Кристина Борисова 4 г  Сряда 12.20-13.00
Ирина   Папазова 4 д –Вторник 12.10-12.50
Теменужка  Иванова 4 е-Петък 10.40-11.20
Мариана Караджикова 1в –Петък 11.00-11.35
Ива  Славова 1б—Четвъртък 11.55- 12.30
Румяна   Атанасова 1 г-Понеделник 10.50-11.30
Христина  Кадилова 1а- Сряда 11.00-11.35
Ваня Любомирова 1е-Понеделник  8.40-9.15
Елка Тодорова 1 д-Сряда -11.55-12.30
Марина  Иванова 3а-Вторник 12.10-12.50
Мария Плачкова 3б –Вторник 12.10-12.50
Анелия Генева 3в-Четвъртък 12.15-12.55
Росица Ламбева 3 г-Сряда 12.10-12.50
Явора Вачева 3 д-Четвъртък 12.10-12.50
Татяна Митева 2а- Петък 11.00-11.30
Мариета  Томова 2 б- Понеделник 12.25-13.00
Красимира Иванова 2в-Понеделник 12.25-13.00
Катя Христова 2г- Понеделник 12.25-13.00
Галина Кръстева 2д- Вторник  11.30- 12.05
Мария Николова 2 е- Петък 8.00- 8.35 и Четвъртък 10.55-11.30

 

Важна информация
Съобщения
Партньори

Традиционни партньори на 145 ОУ"Симеон Радев" са Сдружение „Фридрих Шилер“ за разпространение и подпомагане на изучаването на немски език и култура
и Сдружение "Чарлз Дикенс" , съвместно с образователен център по английски език BRITANICA.

Календар
September 2017
M T W T F S S
« Aug    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930