Екип
Директор
Антоанета Михайлова специалност – Биология и химия
Заместник директор
Силвия Лазарова специалност – География и икономика
Заместник директор
Мартина Гигова специалност – Информационни технологии
Заместник директор
Гергана Миленова специалност – География и Биология

Преподаватели

Василка Митова – Учител на  подготвителна група
Майя Милушева– Учител на  подготвителна група
Жана Иванова– Учител на  подготвителна група
Ирина Папазова- Начален учител
Александра Захариева – Начален учител
Даниела Панова – Начален учител
Жанета Стойкова – Начален учител
Росица Бутанска – Начален учител
Теменужка Иванова– Начален учител
Люба Георгиева– Начален учител
Христина Кадилова– Начален учител
Ива Славова– Начален учител
Йорданка Златанова– Начален учител
Румяна Атанасова– Начален учител
Елка  Тодорова– Начален учител
Ваня Любомирова– Начален учител
Татяна Митева– Начален учител
Мариета Томова – Начален учител
Красимира Иванова – Начален учител
Катя Христова – Начален учител
Русалка  Илиевска – Начален учител
Мария  Николова – Начален учител
Марина  Иванова – Начален учител
Мария Плачкова – Начален учител
Анелия  Генева – Начален учител
Росица  Ламбева – Начален учител
Явора  Вачева – Начален учител
Габриела  Дивитлийска – Учител по български език и литература
Людмила  Чабуклийска – учител по музика
Анета  Маринова – Учител по математика
Мариана  Станкова - Учител по музика
Адрияна   Колева – Учител история
Камелия  Серафимова -Учител по български език и литература
Лили  Йорданова - Учител по математика
Анна  Петкова - Учител по български език и литература
Любка  Раденкова- Учител по математика
Петя  Николчева – Учител по английски език
Дениц  Жекова - Учител по английски език
Марта Иванова – Учител по немски език
Павлина Дишанска – Учител по английски език
Елена  Кирчева – Учител по информационни технологии
Юлиян Тодоров – Учител по информационни технологии
Петя Филчева – Учител по география и икономика
Деница  Гиздова – Учител по биология и здравно образование
Боряна  Далева - Учител по биология и здравно образование и химия
Росица  Йорданова – Учител по изобразително изкуство и техника
Светлана  Симеонова – Учител по изобразително изкуство
Кирил Евгениев Андреев – Учител по изобразително изкуство
Соня Петкова Чорбаджиева – Учител по физическо възпитание и спорт
Петър  Георгиев – Учител по физическо възпитание и спорт
Катерина Досева – Учител по физическо възпитание и спорт
Георги Йоцов – Учител по физическо възпитание и спорт
Велимира Колева – Учител по физическо възпитание и спорт
Юлия Сиренкова – Учител целодневно обучение
Иванка Николова – Учител целодневно обучение
Тодорка Петришка – Учител целодневно обучение
Веселинка  Атанасова – Учител целодневно обучение
Други специалисти:
Тихомира Граматикова – медицинска сестра
Десислава Колчевска - училищен психолог
Искра Причкапова – педагогически съветник
Николета Танева – технически секретар
Албена Вълкова – счетоводител
Веселина Лозанова- човешки ресурси
Важна информация
Съобщения
Партньори

Традиционни партньори на 145 ОУ"Симеон Радев" са Сдружение „Фридрих Шилер“ за разпространение и подпомагане на изучаването на немски език и култура
и Сдружение "Чарлз Дикенс" , съвместно с образователен център по английски език BRITANICA.

Календар
July 2018
M T W T F S S
« Jun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031